Vjerojatno se nikad nije toliko govorilo o negativnim aspektima masovnog turizma kao ove godine, uz snažan otpor prema pretrpanosti nekih od najvažnijih svjetskih destinacija. Očito, nakon što su ugasla i posljednja ograničenja nametnuta pandemijom - bez obzira što je COVID-19 i dalje među nama - svijet se otrgnuo od lanca i odlučio punom snagom posvetiti putničkom hedonizmu