Violončelistica Ana Rucner održala je ovogodišnji koncert u susret ljetu. Ovoga puta nastup je odražan na dvije pozornice, u zoru u Srđu, a navečer u Vižuli. Glazbenici se pridružila i harmonikašica Martina Jembrišak, a publika je uživala u klasičnoj glazbi, ali i gledala ravno u budućnost