Kaarija obukao hrvatski dres na nastupu: Osjećam se kao Hrvat!
'Sada se osjećam kao Hrvat', poručio je Finac Kaarija tijekom nastupa na Terezijani u Bjelovaru. I na društvenim mrežama je objavio isječak s koncerta gdje je u 'kockicama' te se zahvalio publici