Nakon višemilijunske obnove koju su platili porezni obveznici, kralj Charles i kraljica Camilla odlučili su da se ipak neće preseliti u Buckinghamsku palaču. Službena rezidencija britanskih monarha služit će samo kao 'operativni stožer', dok kraljevski par ostaje u svom dosadašnjem domu.