FOTO Plavi Orkestar rasplesao je Bjelovar na 30. Terezijani
Desete večeri Terezijane nastupio je legendarni Plavi orkestar, koji je oduševio mnogobrojnu publiku. S obzirom na to da bend u Bjelovaru nije nastupio dugo, fanovi su bili oduševljeni njihovim dolaskom te u glas pjevali hitove