Srbin u Makarskoj: Rekli su mi 'ne idi, skupo je i opasno'. Ali, ljudi, cijene su iste. Ovo je raj
Ne znam što je ovdje skupo kad su cijene iste. Za mene je to sramota i stid. Cijene u dućanu pored apartmana su iste kao i kod nas. Nestvarno je u kakvoj zabludi živimo, dodao je