Ljube i Goran odlučili su boriti se svatko za sebe u emotivnom razgovoru: 'Vjerujem u nas...'
O debljini ne razgovaramo jer se bojimo neuspjeha. Svatko se boji svoga. Debljina je bolest na koju možeš utjecati, a kad znaš da možeš i nisi dovoljno jak, čovjek se toga srami, rekao je Goran