Naomi Campbell o borbi s ovisnošću: 'Ubijala sam samu sebe i bilo je jako bolno'
Britanska manekenka Naomi Campbell nikada se nije sramila svoje borbe s ovisnošću o kokainu i alkoholu, a u dokumentarnoj seriji 'The Super Models' ispričala je da je situacija bila toliko loša da je mislila da neće preživjeti