07.11.2023, 11:05
Suđenje Severini: 'Ne osjećam se krivom, jednu gospođu sam nazvala krivonoga baba...'
Suđenje Severini: 'Ne osjećam se krivom, jednu gospođu sam nazvala krivonoga baba...'ZAGREB - Na Općinskom sudu počelo je suđenje Severini za nametljivo ponašanje (uhođenje) bivše ravnateljice Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba Gordane Buljan Flander i ravnateljice osnovne škole, koju pohađa njezin sin, Ljiljane Klingor. Severina je u društvu prijateljice Zinke Bardić oko 9 sati stigla na sud. - Dotične gospode su pisale pomno glavnoj državnoj odvjetnici, osobno i tražile da se pozabave sa mnom. I evo mene pred sudom umjesto da su one predmet istrage jer su radile nedozvoljene radne sa pozicija moći - ispričala je Seve. - Apsolutno se ne osjećam krivom, i mislim da su na mom mjestu trebale biti te dvije gospođe od kojih sam jednu nazvala krivonoga baba, jer u Splitu stvarno imamo svakakvih izraza - dodala je.
Glavni izbornik
Misao dana
Razum ne znači ništa ako mu ne pomaže mašta.

Rene Dekart, francuski filozof
(1596-1650)
Izvori
Preporučamo