Nakon što je izgubio u finalu ovogodišnjeg Wimbledona, Novak Đoković u kratkom je govoru pokušao zahvaliti svima, a onda su ga savladale emocije. Suze nije mogao zaustaviti, a nije se ni trudio, a potom je uplakan poručio Jeleni i njihovoj djeci: 'Volim vas! Jedva čekam da vas zagrlim!' nakon čega su mu i tribine zapljeskale.