17.07.2023, 10:35
Damir Toplek priznao: Samanta i ja smo imali 'nešto'. Mislim da je najbolje da budemo prijatelji
Damir Toplek priznao: Samanta i ja smo imali 'nešto'. Mislim da je najbolje da budemo prijateljiDobri su prijatelji jer, kako on tvrdi, imaju slična razmišljanja. Damir je priznao i kako je spreman skrasiti se te da traži curu koja bi izlazila s njim
Glavni izbornik
Misao dana
Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovek.

Vilijem Šekspir, engleski dramski pisac
(1554-1616)
Izvori
Preporučamo