Hrvatska je protiv Paname trebala pokazati reakciju nakon poraza od Engleske i pobjedom se vratiti u borbu za prolazak skupine, ali prvih 45 minuta u Torontu izgledalo je zabrinjavajuće. Vatreni su odigrali poluvrijeme za zaborav - bez ritma, bez ideje, bez prave šanse i s puno sreće što na odmor nisu otišli s rezultatskim zaostatkom.