Dan nakon minimalne, ali iznimno važne pobjede protiv Paname 1:0, izbornik Zlatko Dalić održao je konferenciju za medije na kojoj je govorio o stanju u reprezentaciji, utakmici koja je Hrvatsku približila nokaut-fazi i onome što Vatrene čeka protiv Gane.