Mile Škorić napušta Rijeku: 'Žao mi je što nisam dao veći obol...'
- Na kraju svega moram se zahvaliti svima u Rijeci i čast mi je da sam na kraju svega bio dio ove sjajne ekipe koja je osvojila duplu krunu. Hvala predsjedniku Damiru Miškoviću i Upravi kluba na prilici, rekao je stoper