Osijek otpustio čak četvoricu igrača; sve ih je u klub doveo Nenad Bjelica...
Momčad Osijeka u novu sezonu SuperSport HNL-a ulazi s velikim ambicijama. No, prije dovođenja 'kapitalaca' potrebno je 'počistiti svlačionicu' pa su tako klub napustila četvorica igrača koje je za svog mandata doveo Nenad Bjelica