Ambiciozni zagrebački KK Dinamo u novoj sezoni premijerno će igrati europsko natjecanje. Temeljem rezultata iz prošle sezone u kojoj je ostvaren plasman u četvrtfinale doigravanja, na adresu kluba prošlog tjedna je stigla pozivnica za sudjelovanje u Alpe Adria Cup