Hrgović: Nisam znao hoću li se boriti, nos mi je bio slomljen!
Po pravilima sam obavezni izazivač i red je na mene. Nadam se da će mi to biti sljedeća borba, ali u boksu ima puno načina kako zaobići pravila. Vjerujem da sam zaslužio tu borbu, rekao je Hrgović