Sjevernokorejski čelnik Kim Jong Un izjavio je da će država u potpunosti koristiti svoj položaja nuklearne sile te da je to jedini način da se izađe na kraj s nepredvidivom i kompliciranom globalnom sigurnosnom situacijom, izvijestila je u utorak državna novinska agencija KCNA