Mađarski premijer Peter Magyar izjavio je u utorak da Višegradska četvorka zasad ne planira primiti nove stalne članice, iako bi u okviru formata V4-plus povremeno mogla pozivati goste, uključujući i one izvan EU, kako bi raspravljali o raznim temama., prenijela je mađarska agencija MTI