Ministar poljoprivrede, šumarstva i ribarstva David Vlajčić u četvrtak je u Hrvatskom saboru branio novi Zakon o lovstvu tvrdeći da on predstavlja povijesni zaokret u lovstvu kojim će se pravednije i odgovornije upravljati lovištima, dok oporba tvrdi da država dodatno financijski opterećuje građane