Ne otvarajte ove poveznice: Dvoje ljudi nasjelo na lažni SMS, ostali bez nekoliko tisuća eura
Policija je u posljednjih nekoliko dana zaprimila dvije prijave građana iz Rijeke koji su ostali bez više tisuća eura nakon što su nasjeli na lažne SMS poruke koje su izgledale kao da ih je poslala njihova banka