U jeku visokih temperatura koje su zahvatile Hrvatsku, Grad Zagreb građanima je osigurao dodatne mogućnosti za rashlađenje i boravak u klimatiziranim prostorima. Uz besplatan ulaz na sve gradske bazene, tijekom nadolazećeg vikenda građanima će bez naknade biti dostupni i brojni muzeji, galerije te knjižnice diljem grada, priopćili su iz Grada Zagreba