Na zatvorenom dijelu sjednice u petak Vlada je razriješila, na osobni zahtjev, člana Upravnog odbora Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Vjekoslava Jukić, a novom članicom imenovala je Martinu Levačić, kao predstavnicu ministarstva nadležnog za poslove energetike.