Riječki srednjoškolci dobili su besplatni gradski prijevoz i ljeti
Grad Rijeka omogućuje srednjoškolcima s prebivalištem ili boravištem na području Rijeke besplatni prijevoz na gradskim autobusnim linijama prvi put i tijekom ljetnih mjeseci, izvijestio je Grad Rijeka