U središtu Benkovca, u Ulici Ante Starčevića u ponedjeljak navačer se otvorila rupa puna vode. Kako je došlo do urušavanja, nije poznato. Gradonačelnik Tomislav Bulić kaže kako ne zna zašto je nastala rupa, a optužbe da je grad u lošem stanju nazvao je zlonamjernim glupostima