Predsjednica Kluba neovisnih zastupnika u Gradskoj skupštini Gordana Rusak u četvrtak je na sjednici u odori radnika Zrinjevca i s kosilicom poručila gradonačelniku Tomaševiću da pozove zastupnike da uzmu vlastite kosilice i idu kositi travu u Zagrebu