Premijer Andrej Plenković, u četvrtak je u Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju otvorio Nacionalni rehabilitacijski centar za osobe s bolestima i oštećenjima kralježnične moždine vrijedan 18,4 milijuna eura od čega je 11 milijuna bespovratnih EU sredstava