HEP: 'Dio Novog Zagreba bit će bez tople vode od srijede'
Iz HEP-a javljaju kako je rekonstrukciju i proširenje šahta nužno provesti s ciljem povećanja kapaciteta isporuke toplinske energije te povećanja sigurnosti i kvalitete opskrbe toplinskom energijom krajnjih kupaca u Novom Zagrebu