Petrov: Svakog mjeseca gubimo između 2 i 10 ambulanti obiteljske medicine
Svaki mjesec Hrvatska izgubi od 2 do 10 ambulanti obiteljske medicine, a preko 500 tisuća građana je bez svog obiteljskog liječnika, što pokazuje u koliko je lošem stanju hrvatsko zdravstvo, izjavio je u četvrtak saborski zastupnik Mota Božo Petrov