'Opasnost od terorizma postoji, ne treba je podcjenjivati i zato službe moraju biti oprezne'
Saborski zastupnici smatraju da ne treba dizati paniku, ali da bi zbog ratnih događanja na Bliskom istoku sigurnosne službe trebale budno pratiti situaciju i dići razinu sigurnosti u našoj zemlji