'Što bi bilo da su branitelji 90-ih samo stajali sa strane? Mi smo branili silovanje demokracije'
Zastupnica Orešković objasnila je zašto je oporba u utorak reagirala onako kako je reagirala kad je uzela pločice za povredu Poslovnika i lupala njima sat vremena. Nisu, naglašava, imali drugog izbora