O slučajevima trovanja građana bezalkoholnih pićima razgovaralo se u četvrtak ujutro u radijskoj emisiji 'U mreži Prvog'. Gosti su bili državni tajnik Tomislav Dulibić, predstojnik Zavoda za gastroenterologiju KBC-a Zagreb Rajko Ostojić, profesor Ernest Meštrović, prodekan Fakulteta za kemijsko inženjerstvo u Zagrebu, te Franz Letica, predsjednik Udruženja ugostitelja Grada Zagreba.