Prekrasna gesta zagrebačkih srednjoškolaca za Vukovarce: Ravnateljica: 'Ponosni smo'
Neizrecivo sam ponosna na prilici da kao škola pomognemo svojim bližnjima, i to baš uoči Dana sjećanja , rekla je za 24sata ravnateljica zagrebačke 13. gimnazije Ines Šimac