Nakon što su iz platforme Možemo objavili kako je njihova koordinatorica Sandra Benčić u pratnji članova osječkog ogranka ispuštanjem vijenca u Dunav odala počast svim žrtvama zločina u Vukovaru, s oštrom kritikom javili su se iz Mosta. Ovo nije mogao prešutjeti saborski zastupnik platforme Možemo, Bojan Glavašević