WHO: U Gazi bi više ljudi moglo umrijeti od bolesti nego u bombardiranjima
Više bi ljudi moglo umrijeti od bolesti nego od bombardiranja u Pojasu Gaze, ako se zdravstveni sustav ne oporavi, rekao je u utorak glasnogovornik Svjetske zdravstvene organizacije (WHO)