Šef Ceha ugostitelja Letica, koji kaže da nije lijepo vidjeti 'ljude zamotane', podnio je ostavku...
Bez sumnje, moj nedavni komentar nije odražavao ni moje osobne stavove niti stavove Ceha kojeg sam imao čast predstavljati. To nije bila namjera, niti bi trebalo biti opravdanje, kazao je Letica.