Šef zagrebačke Čistoće o dronu: 'Ne smatram se krivcem, ni da je Čistoća napravila išta loše...'
Istaknuo je kako je on odgovaran kao osoba koja vodi Čistoću, ali da se ne smatra krivcem i ne smatra da je Čistoća napravila išta loše u zadnje dvije godine otkad ju je vodio po pitanju ova dva incidenta