Mercedes i Audi noćas gorjeli u Zagrebu: 'Nismo mogli ući u garažu, sve je bilo zadimljeno'
Od JVP-a Zagreb doznajemo kako su na intervenciju u Prečkom izašli u 4,35 sati po dojavi o pojavi mirisa plastike iz ventilacije podzemne garaže nakon zvuka eksplozije. Gorio je i Audi u Dubravi