ZAGREB - Treći dan od odrona smeća na Jakuševcu u kojem je jedan radnik izgubio ruku i dalje traje policijski očevid. Podsjetimo, 4. prosinca oko 6.40 sati u Zagrebu, na deponiju Jakuševec došlo je do odrona smeća prilikom čega su ozlijeđena dva radnika.