Nesreća kod Biskog: 'Vidio sam auto na krovu. Izvlačio sam djecu iz njega, bili su u šoku...'
Djeca su bila u totalnom šoku. Kao da su se probudila i da ne znaju gdje su. Nakon toga su krenula baš jako plakati, rekao nam je čitatelj koji je svjedočio nesreći