Studenti, srednjoškolci i mladi okupljeni oko inicijative "Borba" započeli su u Beogradu 24-satnu blokadu ispred Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave. Studenti su na ulice izašli nakon izbora u Srbiji, a njihov glavni zahtjev je provjera biračkih popisa