Odnedavno je u Hrvatski sabor ušla još jedna stranka - Hrvatsko bilo i to zahvaljujući bivšem zastupniku Domovinskog pokreta Anti Prkačinu. Na čelu Hrvatskog bila je Nada Šikić, ministrica rada i mirovinskog sustava u kratkotrajnoj Vladi Tihomira Oreškovića.