Brod koji je potonuo na dno rijeke Krke u Nacionalnom parku kojim nije ni smio ploviti, izvučen je s dna. Ozlijeđenih nema, a vlasnik koji je upravljao brodicom bio je pijan. Njemačka brodica bila je bez vlastitog pogona. Nakon izvlačenja, uspješno je izvučena i otegljena u najbližu marinu. Nesreća se dogodila u utorak u jutarnjim satima kada je njemački par odlučio brodom posjetiti Skradinski buk, unatoč istaknutoj zabrani