Grad Split sufinancirat će 50 posto mjesečne članarine za djecu u sportskim klubovima, odnsno do 25 eura mjesečno po djetetu, dok će za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi sufinancirati puni iznos članarine, najviše do 50 eura mjesečno, najavio je u utorak gradonačenik Tomislav Šuta. Najavio je i da će kafići duže raditi zbog nogometne utakmice
Za novu mjeru u gradskom proračunu osigurano je 550.000 eura, a Grad će sufinancirati do 50 posto mjesečne članarine za djecu od 6 do 14 godina. Osigurat će i besplatnu obuku neplivača