Dva muškarca su navodno upala s pištoljima u ljekarnu, uzeli su novac i auto. Uz to, ukrali su i auto vlasnika ljekarne
Razbojnici su pokrali ljekarnu u centru grada. Vlasnik je u tom trenutku bio u ljekarni, a razbojnici su ga svezali i opljačkali blagajnu. Nakon krađe, pobjegli s njegovim automobilom...
Drski razbojnici su ušli u ljekarnu koja je trebala raditi do 20 sati u vrlo prometnoj Ulici Ante Starčevića te su vlasnika ljekarne vezali i nakon "čišćenja" blagajne udaljili se vlasnikovim automobilom