Saborska oporba oštro se u četvrtak obrušila na prijedlog novog zakona o turizmu tvrdeći da se njime neće postići održivi turizam te da će jedino profitirati privatne konzalting agencije koje će izrađivati planove, dok su HDZ-ovi zastupnici hvalili zakon kao iskorak i primjer drugima
Ivana Kekin (Klub Možemo!) kaže da načelno dobre želje da se osigura održivi turizam nisu u skladu sa sadržajem zakona