Dežman glede kipov naslovil odprto pismo na Goloba
Nekdanji direktor Muzeja novejše zgodovine Slovenije Jože Dežman je v zvezi s kipi, ki so bili pred dvema letoma odstranjeni iz parka Brdo pri Kranju, na predsednika vlade Roberta Goloba naslovil odprto pismo.