Pred časom sem bral raziskavo, kako zelo egoistični znamo biti Slovenci. Moram priznati, da ji nisem verjel najbolj, saj me obkrožajo ljudje, ki jim egoizem ni blizu. Mogoče pa imam samo srečo. Potem pa sem pred dnevi zapeljal v garažo enega večjih...