Ko je Robert Golob prevzel vlado, gotovo ni vedel, koliko katastrof ga čaka. Še najbolj se ga je, in nas z njim, usmilil koronavirus covid-19. Kar naenkrat ni več slišati zanj. Živimo brez mask, razkuževanja, maltretiranja policije, ne vemo, če še...