28.05.2023, 18:05
Gregor Strniša
Bilo je v času, ko se je zgubil čas. / Bilo ga je še tu in tam, / drugje ga sploh ni več bilo. / Na svetu, ko da je postalo malo temno.
Glavni meni
Viri
Priporočamo